GenelGündemSiyaset

Omuz Omuza Türk ve Türkiye Yüzyılı

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl, Merkez İlçe ve İlçe teşkilatları Omuz Omuza Türk ve Türkiye Yüzyılı programında bir araya geldi.

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, İl Başkanı Hakan Uygun, Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ, Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Kalkan’ın yanı sıra 28’nci dönem Milletvekili adayları Av. İlker İpek, Kenan Çarboğa, Murat Sevinç, Bahadır Gökmen ile ilçe başkanları katıldı.
Toplantıda konuşan MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek: “14 Mayıs seçimlerinde fedakârca çalışan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen teşkilatlarımıza ve partimize mensup hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. 14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanlığı seçimi için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Sivas’ın yiğit evlatları Cumhur İttifakı’na sahip çıkacaktır” dedi.

MHP İl başkanı Hakan Uygun ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Partimize ve davamıza gönül veren ve bu kutlu yolda bizlere sonsuz destek veren parti teşkilatlarımıza, partimize teveccüh gösteren kıymetli hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Önümüzde 28 Mayıs seçimi var. Tıpkı 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi kapı kapı dolaşacağız ve Sivas’ta Cumhur İttifakı’nın zaferi için yorulmayacağız. Sivaslı hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı’na sahip çıkacaktır.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu