GenelGündemİlçeler

Okul Okul, Ders Ders Hazırlanan Akademik Analizler Görüşüldü

Sivas Millî Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, Eğitim Bölgesi Koordinatör Müdürleri ile bir araya geldi. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının değerlendirildiği toplantıda, yeni eğitim öğretim yılı planlamaları üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu.
İl Eğitim Bölgesi Koordinatör Müdürleri Kurulu toplantısı, Millî Eğitim Müdürü Ergüven Aslan başkanlığında yapıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü A Blok toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürleri Hülya Bozbıyık ve Mesut Kaş, Sivas Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Banu Boğazlıyan ve Eğitim Bölgesi Koordinatörü olan okul müdürleri katıldı.
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, Millî Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen proje ve çalışmaların ildeki uygulamaları ve Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen HEDEF Projesi kapsamında okullarda yürütülen faaliyetler değerlendirildi.
Bu doğrultuda gerçekleştirilen LGS ve YKS hazırlık süreçleri ile İzleme-Kazanım Değerlendirme Sınavlarının sonuçları masaya yatırılırken, okul okul, ders ders hazırlanan akademik analizler üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu. Ortak yazılı sınavlar ve eğitim bölgeleri öğretmen görevlendirmelerinin de değerlendirildiği toplantıda; 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı planlamaları da masaya yatırıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu