Gündem

Oda Başkanları İyi Parti Adayı İle Buluştu

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığını tarafından düzenlenen esnaf buluşmaları devam ediyor. İyi Partiden Belediye Başkan Adayı olan Av. Merve Yıldız Yaray , düzenlenen toplantı ile esnaf teşkilatının başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen toplantıya  İyi Parti İl Başkanı Volkan Karasu, Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile partinin temsilcileri katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Sivas’ın hizmetine talip olan Belediye Başkan adayları ile bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade ederek, başkan adaylarının projelerini yakından görmek amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Siyasi partilerimizin adaylarını yakından tanımak, birlikte görüş alışverişinde ve istişarelerde bulunmak amacıyla  toplantı salonunda siyasi partilerin başkan adayları ile bir araya geldiklerini hatırlatan Başkan Demirgil,” Yerel kalkınmada Belediye kadar esnafın da rolünün çok önemli olduğunu düşünüyoruz . Yaşadığımız bu memleket hepimizin. Birlikte hareket etmek, sorunların çözümünde katkı sunmak elbette önemlidir. İyi Partiden Belediye Başkan adayı olan ve  sayın  Merve Yıldız Yaray’ı yakından tanıma ve projelerini görme imkanı bulduk. Değerli başkan adayımıza ve tüm adaylara yapılacak olan seçimde başarılar diliyoruz” dedi.

İyi Parti  Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray ise  Sivas için çalışacaklarını dile getirerek Sivas’ın hizmetine talip olduğunu vurgulayarak hazırlamış olduğu projeleri anlattı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu