Gündem

Necati Yener, Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti

Sivas Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okulun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yener, okul binasında yapılan incelemelerin ardından el sanatları teknolojileri alanında eğitim gören özel eğitim öğrencileriyle bir araya geldi.

Öğrencilerin çalışmalarını yakından inceleyen Yener, daha sonra sınıf ziyaretleri gerçekleştirdi ve öğrencilerle sohbet etti. Başarı için inanmak ve çalışmak gerektiğini vurgulayan Yener, öğrencilere başarı dileklerini iletti ve onları daha yüksek hedeflere taşımak için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenlerle bir araya gelen Yener, HEDEF ve MİRAS projeleri kapsamında yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Okul güvenliği ve estetiği gibi konuları da ele alan Yener, öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinledi. Öğrencilerin akademik başarılarının artırılması ve milli manevi değerlere bağlı bireyler olarak yetiştirilmeleri konusunda hassasiyetlerini ve gayretli çalışmalarını takdir ettiğini belirterek öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu