Gündem

Milli Yol Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Haral Esnafın Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları siyasi partilerin belediye başkan adayları ile buluşmaya devam ediyor. Esnaf teşkilatının konuğu Milli Yol Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Haral oldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen toplantıya Milli Yol Partisi İl Başkanı Mustafa Haste, Belediye Başkan Adayı Zeki Haral, Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile partinin temsilcileri katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Hakan Demirgil, esnaf teşkilatı açısından siyasi partilerin çok önemli olduğunu ifade ederek, Sivas’ın hizmetine talip olan başkan adayları ile buluşarak projelerini yakından görme imkanı bulduklarını söyledi. Başkan Demirgil, yerel kalkınmada Belediye kadar esnafın da rolünün çok önemli olduğunu hatırlatan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Sivas’ın gelişmesi ve kalkınmasında esnafımızın da katkısı önemlidir. Bu amaç doğrultusunda yapılacak olan seçimde  Belediye Başkanlığına aday olan siyasi partilerimizin adayları ile buluşup hem projelerini takip ediyoruz hem de sorularımızın cevabını alıyoruz. Milli Yol Partimizin değerli başkanı Zeki Haral’ın da Sivas için hazırlamış olduğu projelerini görme imkanı bulduk. Başkan adayımıza başarılar diliyorum” dedi. Milli Yol Partisi  Belediye Başkan Adayı Zeki Haral ise , slayt eşliğinde hazırlamış olduğu projeleri ve çalışmalarını anlattıktan sonra oda başkanlarının ve yöneticilerin sorularını cevaplandırdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu