GenelGündemİlçeler

Milletimiz Kazandı, Sivas’ımız Kazandı, Türkiye Kazandı

AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, “Cumhurbaşkanımız önderliğinde fethin 570. yıl dönümünde Ülkemizde yeni bir dönem başlıyor ve bu dönemin adı Türkiye Yüzyılıdır. Fetih ve zaferimiz mübarek olsun” dedi.
AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası açıklamalarda bulundu. Tanrıverdi, tarihin en yüksek katılımlı seçiminin tamamlandığını belirtti.
Tanrıverdi şöyle konuştu:
“Tarihimizin en yüksek katılımlı seçimlerini aziz milletimizin basiret ve ferasetiyle Türkiye genelinde olduğu gibi Sivas’ın yiğidolarına yakışır bir şölen havası içinde tamamladık.
Sivasımız bir kez daha liderine, partisine ve Cumhur İttifakına %73.09 bir oy oranıyla güçlü bir destek vermiştir.
Aziz milletimiz sosyal medya mecraları üzerinden siyaset yaparak ülkemizi karışıklığa sürüklemek isteyen şer odaklarına rağmen özgür iradesini kullanarak 20 yıllık kazanımlarımız doğrultusunda kararını Dünya Lideri Yeni Yüzyılın Yeni Başkanı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dan yana rekor bir oyla kullanarak ferasetini tekrar sandığa yansıtmıştır.
Türkiyenin kaderini oyladığımız 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde ülkesine, milletine, davasına ömrünü adayan Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a büyük teveccüh gösteren tüm Sivaslı hemşehrilerime gönülden şükranlarımı arz ediyorum.
Gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ile mücadele eden, emeğini esirgemeyen Milletvekillerimize, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve yönetimine, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Merkez İlçe Başkanlarımız ve yönetimlerine, Belde Başkanlarımız ve yönetimlerine, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve üyelerimize, sandık kurulu üyelerimize, sandık müşahitlerimize, mahalle başkanlarımıza, okul sorumlularımıza, Cumhur İttifakı mensuplarımıza ve davamıza gönül veren tüm yol arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Rabbim emeklerinizi zayi eylemesin. Muhabbetimizi, dayanışmamızı daim kılsın inşallah.
Cumhurbaşkanımız önderliğinde fethin 570. yıl dönümünde Ülkemizde yeni bir dönem başlıyor ve bu dönemin adı Türkiye Yüzyılıdır. Fetih ve zaferimiz mübarek olsun.
Türkiye Yüzyılı yolculuğuna ülkemizin barış, refah ve istikrarından asla taviz vermeden Aziz Milletimizle birlikte yüreyecek ve birlikte kalkınacağız.
Milletimiz kazandı. Sivas’ımız kazandı. Türkiye kazandı.
Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde her daim canla başla çalışmaya devam edeceğiz;
İşte Şimdi Başlasın Türkiye Yüzyılı.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu