GenelGündemSiyaset

MHP’nin Adayı Reha Kars

MHP’nin Adayı Reha Kars

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Reha Kars, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Sivas Belediye Başkan Adayı oldu.

Kars, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız ve Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin tensipleriyle Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı ilan edilmiş bulunmaktayım. Bu mübarek Regaip Kandili gecesinde böyle bir haberi Sivas halkıyla paylaşmaktan kıvanç duyuyorum. Liderimizin vereceği talimatlar doğrultusunda ve Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak seçim çalışmalarına başladığımı Sivas halkına saygılarımla arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kars, katıldığı bir televizyon programında ise şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkanımız, Liderimiz, Sayın Devlet Bahçeli’nin onaylarıyla layık görüldüğüm için ayrıca şeref duyuyorum, onur duyuyorum. Bizler de burada, Sivas’ta hazırladığımız üretken belediyecilik anlamında sunacağımız projelerle bambaşka bir vizyon ortaya koyacağız ve inşallah da önce Allah’ın, sonra da Sivas halkının takdirleriyle onlara layık olmaya çalışacağız.

Bildiğiniz gibi, Sivas milletvekilimiz ve MYK üyemiz Sayın Ahmet Özyürek, burada iki dönemdir milletvekili olarak Sivas halkı tarafından oldukça sevildi, sayıldı ve çok büyük de bir rağbet gösteriliyor kendisine. Çalışmalarıyla takdir topluyor. MHP, tüm il teşkilatlarıyla, ilçe ilçe teşkilatlarıyla, ülkü ocaklarıyla ve kadın kollarıyla gerçekten de bu seçime uzun zamandır hazırlanıyor, güçlü bir şekilde halkımızın karşısına çıkacak. Tüm vatandaşlarımız emin olabilir ve çok güzel projeler ortaya koyacağız. Başka bir vizyonla, bundan emin olabilirler. Farklı projelerle geliyoruz, bunları hissedecekler. Projeleri duyduklarında da Milliyetçi Hareket Partisi’nin gerçek manada üretken belediyecilik nasıl olurmuş? Hepsi bunu yakın zamanda görecek, inşallah.” dedi.

MHP Sivas Belediye Başkanı Adayı Reha Kars kimdir?

Reha Kars Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nda yer aldı. MHP bünyesi altında önemli görevler üstlenen Kars, Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Sivas İl Kongresi’ne de katılım sağlamıştı. MHP’den yapılan açıklamaya göre 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde MHP’nin Sivas Belediye Başkanı Adayı olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu