Gündem

Hilmi Bilgin, İstihdama Destek Mesajı Verdi

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, sektör buluşmaları çerçevesinde Sivas Organize Sanayi Sanayiciler Derneği (SOSAD) üyeleriyle bir araya gelerek üretime ve istihdama desteklerinin devam edeceğini vurguladı.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında iş insanlarıyla bir araya gelen Başkan Bilgin’e, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Özdemir, Sivas OSB Sanayiciler Derneği Başkanı İsmail Timuçin, AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ve çok sayıda iş insanı eşlik etti.

Toplantıda konuşan SOSAD Başkanı İsmail Timuçin, yapılan hizmetler için Başkan Bilgin’e teşekkür ederek sanayicilerin taleplerini dile getirdi.

Başkan Bilgin ise, yatırım yapan firmaların Türkiye’nin ve Sivas’ın geleceğine inandığını ve destek verdiklerini belirterek, bu desteğin artarak devam edeceğini söyledi. Bilgin, “Sivas’ın üretimini ve istihdamını artırmak adına her türlü mücadeleyi vereceğiz. Sivas Belediyesi olarak da sanayicilerimize her konuda çözüm odaklı yaklaşıyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu