GenelGündemİlçeler

Gökmen, “Bu Daha Bir Bismillah”

Gökmen, “Ülkenin geleceği Milliyetçi-Ülkücü harekete emanet, ülkücüler sefa sırasında en sonda, cefa sırasında en önde durandır şiarıyla bizler memleketimizin, ülkemizin ve davamızın cefasına talibiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 5. Sıra milletvekili adayı Bahadır Gökmen, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak, seçim sürecinde desteğini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Gökmen mesajında, “Değerli büyüklerim, kardeşlerim girmiş olduğumuz 14 Mayıs seçimlerinde Sivas’tan 1 Milletvekili çıkarmanın haklı gururu ve 2. vekili az farkla çıkaramamanın burukluğu içinde seçim sürecimizi tamamladık. Bizler Atatürk İlke ve İnkılaplarına, 9 Işık Doktrinine bağlı kalmaya devam ederek, liderimizin vermiş olduğu talimatlara uyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki ülkenin geleceği Milliyetçi-Ülkücü harekete emanet, ülkücüler sefa sırasında en sonda, cefa sırasında en önde durandır şiarıyla bizler memleketimizin, ülkemizin ve davamızın cefasına talibiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Vekilimiz Ahmet Özyürek beyefendiye yeni dönemde kolaylıklar diliyorum. Ülkü Ocakları il başkanımıza, yönetimimize, İl başkanımıza, ilçe başkanımıza, kaçep başkanımıza ve yönetimlerine, Türkav il başkanımıza, sendika başkanlarımıza ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan abilerimize, ablalarımıza, kardeşlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca başta Milliyetçi Hareket Partisini sonra şahsımı yalnız bırakmayarak bizler için oy veren herkese teşekkür ederim. ALLAH birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Bu daha bir Bismillah..”ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu