GenelGündemİlçeler

Ekinci, “Bu bir veda değil, Fatiha’dır”

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, “Bu bir veda değil, Fatiha’dır. Yani bu bir bitiş değil. Bu yeniden başlangıçtır. Yolumuz, bahtımız açık olsun. Durmak yok doğru adımlarla yola devam” dedi.
14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den aday gösterilmeyen Semiha Ekinci sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak, “Bu bir veda değil, Fatiha’dır. Yani bu bir bitiş değil. Bu yeniden başlangıçtır. Yolumuz, bahtımız açık olsun. Durmak yok, doğru adımlarla yola devam” dedi.


Ekinci, listelerin açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kuruluşundan itibaren birçok kademesinde görev aldığım AK Parti’den 24 Haziran 2018 seçimlerinde seçilmiş olduğum milletvekili görevi ile şahsımı onurlandıran yol arkadaşı olmanın gururunu yaşayacağım. Saygıdeğer Cumhurbaşkanım Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan’a canımdan aziz bildiğim vekâletlerini 5 yıl boyunca gururla taşıdığım sultan şehrimin vefakâr hemşehrilerime, görev süresince desteklerini her daim hissettiğim çalışma arkadaşlarıma, milletvekillerimize, il, ilçe, kadın kolları, gençlik kollarımıza, belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve STK temsilcilerimize teşekkür ederim. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada partimizin bir neferi olarak, hizmetkârı olarak son nefesime kadar çalışmaya devam edeceğim. Bu bir veda değil, Fatiha’dır. Yani bu bir bitiş değil. Bu yeniden başlangıçtır. Yolumuz, bahtımız açık olsun. Durmak yok, doğru adımlarla yola devam” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu