Genel

Demirgil, Esnaf Odaklı Projeleri İle Fark Yaratıyor


Sivas Tesviyeciler ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnafların yanında olmaya talep ve beklentilerini dinlemeye devam ediyor.
‘İşimizi Aşımızı Birlikte Büyütelim’ sloganı ile yola çıkan Başkan Hakan Demirgil, esnafların sorunlarına merhem olmak için kapı kapı geziyor. Aynı zamanda Tesviyeciler ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığını yürüten Demirgil, üye odaklı çalışmaları kamuoyunda takdir toplarken projeleri de büyük beğeni topluyor.
Sivas’ın genç ve dinamik Başkanı Demirgil, şeffaf yönetim anlayışı ve esnaf odaklı çalışmalarıyla Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.
Yaklaşan seçim öncesi esnafların talep ve sorunlarını dinleyen Demirgil, notlar alarak yapacağı projeleri esnaflar ile paylaşıyor.
Demirgil, “Projelerimizi anlatmak, Sivas esnafına yapacaklarımızı anlatabilmek için misafirleri olmaya devam ediyoruz. Sadece seçim sürecinde değil, her zaman esnaflarımızın dükkanlarına misafir oluyoruz. Sorunlarını dinleyip çözüm odaklı hazırladığımız projeleri sunuyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu