GenelGündemSiyasetYerel Haberler

Dağgez: Millet İYİ Parti’nin Yanında

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Celal Dağgez, Sivas’ta çeşitli temaslarda bulunarak vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı görevini yürüten Celal Dağgez’in Sivas temaslarını sürdürüyor. İlk olarak Yıldızeli’nde çiftçilerle buluşan ve ardından Sivas’ta halkın sorunlarını dinleyen Dağgez ziyaretlerine Koyulhisar, Suşehri, Zara ve Hafik ilçeleriyle devam etti.

Halkın arasında olmaktan ve köy, şehir ayrımı yapmadan insanlarla temas kurmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Dağgez, “Sivas gibi geniş bir coğrafyayı, bu topraklarda İYİ Parti güneşinin doğması amacıyla karış karış geziyoruz, gezeceğiz. Rekorlar kıran enflasyonla pençeleşen ve evine ekmek götürmekte güçlük çeken vatandaşımızın derdini dinliyoruz, dinleyeceğiz. İYİ Parti olarak milletimizden aldığımız güçle milletimizin sorununu çözeceğiz. Yıldızeli’nde olduğu gibi Hafik, Zara, Suşehri ve Koyulhisar’da da halkımızın ilgisiyle karşılaştık. Milletimizin seçimi sabırsızlıkla beklediğini ve değişim istediğine şahit olduk. Ayrıca ilçe teşkilatlarımızla bir araya gelerek ilçelerimizin sorunları ve partimizin izleyeceği politika hakkında istişarelerde bulunduk. Teşkilatlarımız; haksızlığın, adaletsizliğin, ötekileştirmenin ve liyakatsızlığın cumhuriyet tarihinde emsali görülmemiş şekilde zirveye çıktığı Ak Parti iktidarını nihayete erdirmek için sınırlı imkanlarla sınırsız bir şekilde çalışıyor. İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı olarak teşkilatlarımıza desteğim sürecektir. Millet İYİ Parti’nin yanında, Sivas İYİ olacak.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu