GenelGündemYerel Haberler

“Anadolu İnovasyon İle Uçacak”

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Sanayi ve Ticaret İş birliğini Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (CUSTİM) Müdürlüğü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sivas Genç MÜSİAD ve Türk Hava Yolları iş birliği ile SCÜ 4 Eylül Kültür Merkezi’nde kariyer yönetimi kapsamında “Anadolu İnovasyon İle Uçacak” konulu konferans düzenlendi.

Gerçekleştirilen etkinliğe, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mualla Akçadağ, Cumhuriyet Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Derya Fatma Biçer, Genç MÜSİAD Sivas Başkanı Selim Demirkaynak ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Hava Yolları (THY) Kurumsal İnovasyon Süpervizörü Nurullah Heper, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan konferans, Genç MÜSİAD tarafından hazırlanan video gösterisi ile devam etti. Konferans konuşmasını gerçekleştiren Genç MÜSİAD Başkanı Selim Demirkaynak, MÜSİAD kuruluşu hakkında bilgi verdi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mualla Akçadağ ise yaptığı konuşmada, Üniversitelerin bu tür kariyer gelişimini yönlendiren etkinlikler için önemli platformlar sunduğunu dile getirerek her fikrin çok önemli olduğunu ve yenileşmenin bir basamak olduğundan bahsederek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Daha sonra söz alan THY Kurumsal İnovasyon Süpervizörü Nurullah Heper, Türk Hava Yolları hakkında bilgi verdi.

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu