Genel

Aksu, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor


AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Terziler Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. “Yeni Gönül Seferberliği” kapsamında Terziler Çarşısında faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek talep ve beklentilerini dinledi.
Programa İl Başkan Yardımcısı Seyit Yerlikaya, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve parti yöneticileri katıldı.
Ziyarette pandemi sürecinde zor bir süreç geçiren esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Aksu esnaflara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek yeni kademeli normalleşme sürecine ilişkin bilgi verdi.
kendisinin esnaf olduğunu ifade eden Başkan Hakan Aksu, “Bende bir esnaf olarak, esnafın sorun ve sıkıntılarını yakından bilen birisiyim. Devletimiz pandemi sürecinde kendilerini yalnız bırakmayarak, gerekli destekleri sunduğunu bilmelidirler. Bu desteklerle birlikte devletimizin esnafımıza sunduğu yeni can suyu niteliği taşıyan destekleri ile bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatmalarına katkı sağlamıştır. Esnafımızın, hükümetimiz ve yerel yönetimlerimizin samimiyetinden ve gayretinden kuşku duymadığı gibi taktir etmektedir. Yaşadığımız bu zorlu süreci el birliği ile atlatacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu