GenelGündemİlçeler

15 Temmuz Şehitleri Anma Yol Bisikleti Yarışlarında Sivaslı Sporculardan Büyük Başarı Geldi

Muğla’da 15 Temmuz 2016’da darbe girişiminin 7’nci yıl dönümünü anma programı çeşitli etkinliklerle başladı. Bu kapsamda, Muğla’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet yol yarışı gerçekleştirildi.

Muğla ilinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programı kapsamında 15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet Yarışı düzenlendi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet Yarışlarında Sivaslı Sporcuların dereceleri ise şöyle:

Genç Kadın Kategorisinde

Semanur KİRİŞ 1.

Keziban ÖZTÜRK 2.

Rana BAŞAR 3.

U17 Kadın Kategorisinde

Eda nur TOY 1

 

Büyük Kadın Kategorisinde

Buse YÜCEL 3

Muğla’da 15 Temmuz 2016’da darbe girişiminin 7’nci yıl dönümünü anma programı çeşitli etkinliklerle başladı. Bu kapsamda, Muğla’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet yol yarışı gerçekleştirildi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet Yarışının startı Muğla Valisi Orhan Tavlı tarafından verildi.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene; Muğla Valisi Orhan Tavlı, Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Emin Oral Bülbüloğlu, İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Ruşen Arvas, AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, Kurum Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Muğla Valiliği koordinesinde Türkiye Bisiklet Federasyonu faaliyet programı kapsamında düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Bisiklet Yarışı Menteşe-Marmaris arasında koşuluyor ve puanlı ulusal bisiklet yol yarışı olma özelliği taşıyor.

Menteşe Cumhuriyet Meydanında Vali Orhan Tavlı tarafından startı verilen bisiklet yarışları Marmaris’te sona erdi.

 

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü  Erdoğan TUNÇ,15 Temmuz Şehitleri Anma Yol Bisikleti Yarışlarında ilimizi en iyi şekilde temsil eden başarılı sporcularımızı ve sporcularımızın antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu