Genel

Vekil Ekinci’ye Gençlerin Yoğun İlgisi

Çay Öğrencilerden, Pasta ve Mısır Bilgin ve Ekinci’den

Sivas Belediyesi Üniversitelerin yüz yüze eğitime başlaması ile birlikte ilimize gelen öğrencilere hoş geldin demek amaçlı konser düzenledi. ‘Kampüse hoş geldin‘ konserleri kapsamında Gece Yolcuları birbirinden güzel şarkılarıyla Sivas’ta unutulmaz bir akşam yaşattı.
Konserin sonlarına doğru alana gelen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci gençler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı.
Başkan Bilgin ve Milletvekili Ekinci ile fotoğraf çekinmek isteyen gençler adeta birbirleri ile yarıştı.
Daha sonra konsere katılan gençlerle yakından ilgilenen Vekil Semiha Ekinci konser sonrası ‘Bizi yurda kim bırakacak?’ diye soran Berfin, Fatmanur, İrem ve Hacer isimli öğrencileri bizzat kendi aracı ile yurtlarına teslim etti. Vekil Ekinci bu davranışı ile gençlerin sevgisini kazanırken sosyal medya hesabından da gençlerle araç içerisinde çekindiği fotpğrafı paylaşarak şu notu düştü:” öğrencilerimiz ile hem keyifli bir sohbet ettik, hem de GSB Tecer Yurdundaki sıcak yuvalarına bıraktık. En kısa zamanda onlar çay söyleyecek Hilmi Başkan ile ben mısır ve pasta alıp sohbete devam edeceğiz.”

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu