GenelGündemİlçeler

Vali Şimşek, Eşi İle Birlikte Oyunu Kullandı

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, Cumhurbaşkanlığı seçimi için oylarını Atatürk Anadolu Lisesi 1026 nolu sandıkta kullandı.

Vali şimşek, oy kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yaptı. Şimşek, seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Şimşek açıklamasında, “Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için bizler de her vatandaş gibi gelerek oyumuzu kullandık. Öncelikle bu seçimin ülkemize ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyorum. İlimiz genelinde saat 08.00 itibariyle oy verme işlemleri sorunsuz bir şekilde başlamış durumda. Toplamda 2 bin 331 sandıkta vatandaşlarımız huzur ve güven içerisinde oylarını kullanıyorlar. Ve bu amaç doğrultusunda da yaklaşık 2 bin 500 güvenlik görevlimizde görev yapıyor. Şu ana kadar bizlere intikal eden önemli bir sorun yoktur. İnşallah bu şekilde huzur ve güven içerisinde seçim, oy verme işlemleri bitmiş olacak. Seçimleri tamamlamış olacağız. Ben bu seçimlerde görev yapan tüm görevli arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Seçimin tekrar ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu