GenelYerel Haberler

TÜRKAV’dan MHP’ye Ziyaret

Üyelerine yönelik önemli seminer, konferans ve toplantılarda takdir toplayan TÜRKAV Sivas Şube Başkanı İbrahim Ballı, ziyaretlerini sürdürüyor.


Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Sivas Şube Başkanı İbrahim Ballı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz’u ziyaret etti.


Yapılan İl Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz’a görevinde başarılar dileyen Ballı, “Size ve yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.


Ziyarette ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulunulan görüşmede Sivas’ın gündemi de değerlendirildi.


Ballı, yaşanan salgın sürecinde tedbirli olmanın önemine değinerek, “Salgını ile mücadele sağlık çalışanlarımız var gücüyle çalışıyor. Sivas’ın sağlık alt yapısı yeterli. Ancak salgınla mücadele topyekûn olmalı. Yapılan uyarılar ciddiye alınmalı ve kurallara uymalı. Maske, mesafe ve hijyen hayatımızın merkezinde olmalı” ifadelerini kullandı.


Başkan Navruz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İbrahim Ballı başkanıma teşekkür ediyorum. Uyarılarına sonuna kadar katılıyorum ve bizde hem kurallara uyuyor hem de herkesi dikkatli ve tedbirli olmaya davet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu