GenelGündem

Tek Derdimiz Sivas

Sivas Ticaret Borsası Başkan Adayı Hayrullah Karakaya, net konuştu; “Bizim tek derdimiz, üyeleriyle bütünleşmiş, tarım ve hayvancılıkta şehrin daha ileriye gitmesidir.”


Sivas Ticaret Borsası seçimlerine bir gün kala başkan adayı Hayrullah Karakaya, seçimleri değerlendirdi.
Tarım ve Hayvancılıkta Güçlü Bir Sivas sloganı ile Sivas Ticaret Borsası seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıklayan Hayrullah Karakaya ve ekibi, uzun süren çalışmaların ardından seçimlere hazırız mesajı verdi.


Sivas Ticaret Borsası Başkan adayı Hayrullah Karakaya, “Seçimlere bir gün kaldı. Üyelerimiz kendilerini kimin temsil etmesini istiyorsa o doğrultuda oylarını kullanacak. Bizim tek derdimiz, üyeleriyle bütünleşmiş, tarım ve hayvancılıkta şehrin daha ileriye gitmesidir. Sloganımızda kullandığımız ‘Tarım ve Hayvancılıkta Güçlü Bir Sivas’ ifadesi de bunun en net göstergesidir. Derdimiz şehrimizi ve üyelerimizi hak ettiği yere taşımaktır. Ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla yola çıktık. Üyelerimiz en doğru kararı verecektir. Şehrimize ve üyelerimize hayırlı olsun. Demokratik bir seçim olmasını, şehre fayda sağlayacak kadroların göreve gelmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu