EğitimGenelGündem

Sivas’ta Okullar Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır Hale Getiriliyor

Sivas yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor. Bu kapsamda Sivas İl milli Eğitim Müdürlüğü, il merkezindeki pansiyonlu okullar ve yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları için toplandı.
Milli eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında yapılan toplantı da merkezde bulunan pansiyonlu okulların son durumu ve yeni eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmaları ele alındı.
Toplantı da konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Özellikle pansiyonu bulunan okullarımızda hiçbir eksiğin olmaması için gerekli önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Çocuklarımız sağlıklı bir ortamda eğitimlerini devam ettirebilmeleri için okullarımız yeni eğitim öğretim yılına daha titiz bir şekilde hazır hale getiriliyor. Okulların açıldığı günden itibaren hiçbir sıkıntının yaşanmaması için, idarecilerimizle birlikte eksikleri konuşarak, bu eksikleri tamamlayacağız” dedi.
Diğer yandan, Milli Eğitim müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, başkanlığındaki toplantıya, Şube Müdürü Resul Çatal da katıldı. Okul ve pansiyonların durumu ile yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin hazırlıkların ele alındığı toplantıda okul idarecilerinin talepleri de değerlendirildi.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu