Spor

Sivasspor’un Kombine Fiyatları Ne Kadar?

Sivasspor’un Kombine Fiyatları Ne Kadar?

EMS Yapı Sivasspor, 2024-25 sezonunda BG Grup 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı Trendyol Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarında geçerli olacak kombinelerin yenileme dönemini 11 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de başlatıyor.

Eski Kombine Sahipleri Öncelikli!

Kombine satışında eski kombine sahiplerine öncelik tanınacak. Bu kapsamda, 11 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’den 17 Temmuz Çarşamba günü sonuna kadar, Passo Mobil ve Passo web sitesi üzerinden hesabım-rezervasyonlarım sekmesinden kendi koltuklarını satın alabileceklerdir.

Genel Satış 18 Temmuz’da Başlıyor!

18 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’den itibaren ise tüm koltuklar genel satışa sunulacak. Taraftarlar, passo.com.tr ve Passolig gişelerinden kombinelerini satın alabilecekler. Passolig kartlarının minimum vize tarihi 31.05.2025 olmalıdır.

Bayan Tribün Kombine Satışı Dikkat!

Bayan tribün kombine satışı sadece Passolig gişelerinden yapılacak ve sezon boyunca transfere kapalı olacaktır. Kombineler sadece Sivasspor logolu Passolig kartlara yapılacaktır.

Kombine Sahiplerine 5 Bilet Transfer Hakkı!

Kombine sahipleri sezon içerisinde 5 kez bilet transferi yapabilecektir.

Kişi Başı Kombine Limiti 5!

Kişi başı kombine alma limiti 5 adettir. Alınacak her bilet için Passolig kart zorunluluğu olup TCKN tanımlanmalıdır.

Taksit Seçenekleri!

Kombineler tüm kredi kartlarına vade farklı 3, 5 ,9 ,12 taksit imkanı ile Passo.com.tr ve Passo Mobil uygulamasından alınabilir.

Kombine Fiyatları:

VIP Alt A-B-F: 4.360 TL Maraton Alt ve Üst C-D-E: 2.945 TL Maraton Alt ve Üst A-B-F-G: 2.180 TL Güney Alt Tüm Bloklar: 1.475 TL Bayan Tribün VIP Üst B Blok: 1.475 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu