GenelGündem

Sivas Ticaret Borsası, Van Mutfak Yöresel Ürünler Ve Gurme Fuarına Katıldı

Sivas Ticaret Borsası, Van’da düzenlenen Van Mutfak Yöresel Ürünler ve Gurme Fuarına katıldı.
Van Mutfak Yöresel Ürünler Gurme Fuarı Organize Sanayi Bölgesi Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde 15-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Açılışa, Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Sivas Ticaret Borsası Başkan Vekili Mikayil Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Ekren, Erzurum, Erzincan, Bodrum, Bingöl, Diyarbakır, Yüksekova ve Söke Ticaret Sanayi Odası Başkanları, kurum müdürleri, daire başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Van’da bu yıl ilki düzenlenen Van Mutfak Yöresel Ürünler ve Gurme Fuarının açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, “Güzel bir etkinlik olmuş. Emeği geçen Ticaret Sanayi Odamızın kıymetli başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, Vanlı iş adamlarımıza teşekkür ediyor dışarıdan gelen misafirlerimizi de kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçen, katkı sağlayan, destekleyen herkese kalpten gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
Açılışın ardından fuarı gezen Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı ve Oda/Borsa Başkanları Sivas Ticaret Borsası tarafından kurulan standı gezdi. Stantta Sivas Balı, Sivas Sucuğu, Sivas Pastırmasını inceleyerek Sivas Köftesinin tadına baktı.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu