GenelGündem

Sivas Ticaret Borsası Şarkışla’da Temsilcilik Açtı

Sivas Ticaret Borsası Şarkışla’da Temsilcilik Açtı

Sivas Ticaret Borsası Sivas’ın Şarkışla ilçesinde temsilcilik açtı. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilk olarak Şarkışla Kaymakamı Samet Öztürk’ü makamında ziyaret ederek Şarkışla Tarıma Dayalı Besi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projesi hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra 31 Mart yerel seçimleri sonrası Şarkışla Belediye Başkanlığı görevine seçilen Kasım Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette, Sivas Ticaret Borsası tarafından Şarkışla ilçesine yapılması planlanan Tarım Ticaret Merkezi Projesi görüşüldü. Başkan Gültekin projeye belediye olarak destek vereceklerini belirtti.

Şarkışla ilçesin de gerçekleştirilen temsilcilik açılış programına; Şarkışla Kaymakamı Samet Öztürk, Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, Şarkışla Ziraat Odası Başkanı Azimet Topçu, Şarkışla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Murat Çiçek, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Borsa Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe protokolü ve üyeler katıldı. Okunan duaların ardından temsilcilik açılışı yapıldı.

Açılış konuşmasında Başkan Karakaya; “Sivas Ticaret Borsası olarak Sivas’ımızın ve İlçelerimizin bugünü ve geleceği hakkında etkin, verimli ve yapıcı kararlar alarak projeler üretmekteyiz, Şarkışla ilçemiz diğer ilçelerimiz gibi en iyi hizmete layık. Bu anlamda üyelerimiz borsamıza gelmeden tam zamanlı görevlendirdiğimiz personelimizle ilçemizde açmış olduğumuz temsilcilikte işlemlerini zaman kaybı olmadan daha kolay gerçekleştirebilecekler. Biz Ticaret Borsası olarak gerçekten bütün ilçelerimizde ve İlimizde üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Üyelerimizle yaptığımız istişareler neticesinde ilçemizin vizyonuna uygun olacak şekilde yapacağımız Tarım Ticaret Merkezi’ni Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın da destekleriyle Şarkışla ilçemize kazandıracağız inşallah. Hepimiz sizlere hizmet etmek için buradayız. Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza borsamız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Programımıza katıldılar. Bizleri yalnız bırakmadılar. Açacağımız temsilciliğimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapmayı bizlere nasip etsin” dedi.

Şarkışla Kaymakamı Samet Öztürk ise, “Ticaret Borsamızla Şarkışla Tarıma Dayalı Besi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projemizde iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Burada bulunan iş insanlarının işlemleri için Sivas’a giderek zaman kaybı yaşamaması adına temsilcilik açmak ileri görüşlü ve vizyonlu bir bakış açısının ürünüdür. Kendilerine ilçemiz adına teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Burada Sivas Ticaret Borsası’nın üyelerine daha nitelikli hizmet sunacağına inanıyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu