Gündem

Pazarcılar Odası Seçime Gidiyor

Sivas Pazarcılar Odasının olağanüstü genel kurulu Cuma günü yapılacak. Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Cuma günü yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde Pazarcılar Odasına başkan adaylığını açıklayan Halil Şahin, Feramuz Akbulut ve Caner Şerare ile bir araya gelerek seçim öncesinde görüş alışverişinde bulundu.

Pazarcılar Odası yönetim ve denetim kurulu üyelerinin istifa etmesi üzerine bir süre kayyum tarafından yönetilen Pazarcılar Odasında seçim yapılacağını ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, seçim öncesinde adaylarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Pazarcı esnafına hizmet etmek için üç adayın yarışacağını dile getiren Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Esnaf teşkilatımızın içerisinde yer alan Pazarcılar Odamıza ilk kez kayyum atanmıştır. Kayyum heyeti kısa sürede odamızı olağanüstü genel kurula götürdü. 8 Mart Cuma günü saat 11.00’da salonumuzda yapacağımız genel kurul öncesinde adaylarımızla bir araya gelerek sohbet ettik. Pazarcı esnafına yakışır bir genel kurul olmasını, adayların birbirlerine saygı göstermesini ve gerginliğe meydan verilmemesini talep ederek, esnafa ve teşkilata yaraşır bir genel kurul olmasını talep etti.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, üyeleri genel kurula davet ederek, olağanüstü genel kurulda  adaya da başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu