GenelGündemİlçeler

Milletvekili Soluk Zara İlçesindeydi

AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk, Zara ilçesinde bir takım gezi ve incelemelerde bulundu. Bu kapsamda köy ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Soluk, ilk olarak Zara ilçe başkanı Ahmet Okur ile birlikte Akören köyü köy konağında köylülerle biraraya gelerek sohbet etti. Misafirperverlikleri için köy halkına teşekkür eden Soluk, “Sadece merkezde değil, ilçe ve köylerimizde de vatandaşlarımızla biraraya gelerek, onları dinliyoruz, dinlemeye devam edeceğiz. Sorun ve sıkıntılarını öğrenerek, neler yapabiliriz konusunda çözüm üreterek, vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Daha sonra DSİ Bölge Müdürü İsmail Kaya, AK Parti Zara İlçe Başkanı Ahmet Okur ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Çınarlı Köyündeki Akören-Kuşçu Sulama Barajı şantiyesinde incelemelerde bulunana Soluk, Çevre Köylerden gelen vatandaşlarla da sohbet edip sulama kanalı ve baraj hakkında bilgi verdi.

Zara Yapak köyü ve Gümüşçevre köylerini de ziyaret eden Soluk ve beraberindekiler, köy halkının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

hemşerimizle biraraya gelerek köy halkının sorunlarını ve taleplerini dinledik. Köyümüzde Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla da sohbet etme fırsatı bulduk. Köy halkı ile istişarelerde bulundu.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu