GenelGündemİlçelerVizyondakilerYerel Haberler

Kadir Algın Kangal’ı Gezdi

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Kangal ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Kangal Kaymakamlığını ziyaret eden Genel Sekreter Kadir Algın, İlçe Kaymakamı Ahmet Fatih Sungur ile bir araya geldi. Ziyarette, Sivas İl Özel İdaresi tarafından Kangal ilçesinde yürütülen çalışmalar ve planlanan projeler görüşüldü.

Sivas Valiliği himayelerinde Sivas İl Özel İdaresi ve Kangal Kaymakamlığı tarafından yenilenerek ilçeye kazandırılan ‘Kangal Köpek Çiftliği’ni de gezen Genel Sekreter Kadir Algın, Buruciye AŞ Genel Müdürü Mustafa Altun’dan tesiste yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Kangal ilçesinde sürdürülen yol, menfez ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceleyen Algın, İlçe Özel İdare Müdürümüz Recep Çelikkaya’dan sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kangal ilçesinde Karanlık-Tatlıpınar grup yolunda yol çalışması, Tatlıpınar köyünde menfez çalışması, Diboğlunda stabilize çalışması ve Külekli köyünde kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, 2022 yılı yatırım programında yer alan diğer işlerde tamamlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu