GenelYerel Haberler

İnandığı Yolda Emin Adımlarla Yürümeye Devam Ediyor

2018 yılında ilk kez duyduğumuz teşvik seferberliği konusunda Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, emin adımlarla yürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek teşvik dosyasını veren Başkan Mustafa Eken, Sivas’ın ve Sivaslının sesi olmaya devam ediyor. Başkan Eken, Çarşamba günü video konferans ile bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’a talepleri iletecek.
İç Anadolu Bölge Sözcüsü seçilen Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Sivas ve bölgenin sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletecek.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan Ekonomi Şurası bu yıl salgın nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek. Ekonomi Şurasında, 365 Oda/Borsa Başkanları arasından seçilen 7 Bölge sözcüsü tarafından sorunlar ve çözüm önerileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.
18 Kasım Çarşamba Günü saat 14:00’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek Ekonomi Şurasında Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, 63 Oda ve Borsanın bulunduğu İç Anadolu Bölgesi sözcüsü olarak Oda/Borsa Başkanlarının takdiri ile seçildi.
Sivas TSO Başkanı Eken, “İnşallah Sivas ve İç Anadolu bölgemizde bulunan illerimizin sorun, sıkıntı ve taleplerini bizzat Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğim. Bu görev için beni seçen Oda/Borsa Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Sivas için elzem olan konuları da bizzat Cumhurbaşkanımıza ileteceğim. Şehrimiz ve bölgemiz adına hayırlı sonuçlar almayı temenni ediyor, bizlere bu fırsatı veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu ve İç Anadolu Bölgemizde bulunan Oda/Borsa Başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu