GenelGündemYerel Haberler

Herkes Gayret Göstermeli

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, Ziraat Türkiye Kupasının Sivas’a gelmesi için herkesin gayret göstermesi gerektiğini söyledi.

26 Mayıs tarihinde Kayserispor ile Ziraat Türkiye Kupası Final maçının İstanbul’da oynanacağını ve çok az bir süre aldığını ifade eden SESOB Başkanı Hakan Demirgil, “Sivassporumuzun başarısı ile gurur duyuyoruz. Sivassporumuz kurulduğu günden itibaren ilimizin en önemli değerleri ve markaları arasındadır. Sivas’ımıza, esnafımıza da önemli katkı sağlamaktadır. Takımımızın başarılarıyla her zaman gurur duyuyoruz. Türkiye Ziraat Kupasında finale kalması da ayrıca bizleri, Sivas’ımızı gururlandırmıştır. Bu başarı Sivas’ımız ve esnafımız için de çok önemlidir.” dedi.

Başarı da esnaf, sanatkar ve taraftarlarında katkısının olması gerektiğini söyleyen Demirgil, “Sivas Belediyemiz her zaman takımına sahip çıkarak kupa maçı için de 200 otobüs ile destek oldu. Önemli olan taraftarlarımızın maça gitmesidir. Otobüsler hazır olunca sıra taraftara gelmiştir. Sivas ve İstanbul’da yaşanan Sivaslı hemşerilerimizin , ustalarımızın, sanatkarlarımızın yanların da çalışan usta ve çıraklarımızın maça gitmelerini, takımına sahip çıkmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu