GenelGündem

Hakan Demirgil Kazanacak Gibi!

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimleri 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü yapılacak. Seçimlerde Hakan Demirgil, Mesut Dursun ve Osman Nuri Kuruçay başkanlık için yarışacak.
Seçimlere sayılı saatler kala gerek projeleri gerek duruşu ve verdiği sözleri yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile Hakan Demirgil ön plana çıkıyor.
Seçimlere iddialı giriş yapan Mesut Dursun, ekibi ve verdiği sözleri yerine getirmemesiyle güç kaybetti. Osman Nuri Kuruçay’ın da adaylığını açıklamasıyla Dursun’un seçimlerden olumlu bir sonuç alamayacağı konuşulmaya başladı.
Seçim sürecine yanlış politikalarla giriş yapan ancak sonrasında toparlanan Hakan Demirgil, üyeler için ciddi projeler açıklaması da onu ön plana çıkarmaya yetti.
Diğer adayların ciddi bir proje ortaya koyamamış olması da Demirgil’i seçimi kazanmaya yakınlaştıran bir başka etken oldu.
Demirgil’in projelerinden bazıları şunlar; “Araştırma Geliştirme Satın Alma Müdürlüğü kurulacak, Kredi Kooperatifinde İşlemler Online yapılacak, Sanatkar Esnaf Vakfı kurulacak, Sıkıntıya giren esnafa yardım edilecek, Rot-rotil fabrikası kurulacak, Esnaf çocuklarına iş imkanı sağlanacak, Ahi Evran Esnaf Konutları hayata geçirilecek ve makul ödemelerle esnaf evsahibi olacak.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu