GenelGündemİlçeler

Hafik’te İşyeri Yanan Esnaflara Ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil , Hafik ilçesinde meydana gelen yangın sonrasında işyerleri zarar gören esnafları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Geç saatlerde henüz bilinmeyen bir nedenle ilçede meydana gelen yangında Kırtasiyeci Ömer Kürşatoğlu ile Lokantacı Hasan Budak‘ın işyerleri zarar görmüştü.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, mağdur olan ve yangın sonrasında işyerlerinde hasar oluşan Ömer Kürşatoğlu ve Hasan Budak’ı Hafik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Görler ile birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Oda başkanı Süleyman Görler‘den yangın hakkında bilgi alan Sesob Başkanı Demirgil, yangının çıkış nedeninin henüz belli olmadığını , çıkacak rapor sonrasında neticeleneceğini ifade ederek, işyerlerinde maddi hasar oluşan işletme sahipleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Sesob Başkanı Hakan Demirgil , yangın sonrasında esnafların işyerlerinde oluşan zararın en kısa sürede giderilmesi için gayret göstereceklerini de vurgulayarak , işyerleri hasar gören esnaflara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu