GenelGündemİlçeler

Gurbetçi Fehmi Deniz, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

14 Mayıs seçimlerine yaklaşırken, milletvekili aday adayları çalışmalarına hız kazandırdı. AK Parti Milletvekili adayı Fehmi Deniz de bu kapsamda Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer‘i ziyaret etti.
14 Mayıs seçimleri öncesinde aday adayları listesinde yer alan gurbetçi Fehmi Deniz, bütün hayalinin bir gün ülkesine dönüp memleketi olan Sivas’a hizmet etmek olduğunu belirtti.
AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı olan gurbetçi iş adamı Fehmi Deniz Kimdir?
“ 01.01. 1980 Sivas Merkez Damlacık köyünde dünyaya geldi. İlkokulu köyde okuyan Deniz, ortaokul ve lise öğrenimini imam Hatip lisesinde tamamladı.
Eğitim hayatına Fransa da devam eden Deniz aynı zamanda 2001 – 2004 yılları arasında bir şirkete işçi olarak başladı. 2004-2008 yılları arasında inşaat sektöründe özel bir şirkette çalıştı. 2008 yılından 2018 yılına kadar yöneticilik yaptıktan sonra 2018 de Fransa da güvenlikli cephe iskelesi üzerine kendi şirketini kurdu”
Hala bu şirketin sahibi olan Deniz, ülkenin içinde bulunduğu bir takım sıkıntıları birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağına olan inanç ile aday adayı olduğunu söyledi.
Deniz, milletvekili olması halinde Sivas için ne gerekiyorsa var gücü ile çalışacağını da vurguladı.
Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer de Cemiyete yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçimlerin Sivas ve ülkemiz açısından önemine değindi. Sezerer, “İçinde bulunduğumuz meşakkatli günleri el birliği ile hep birlikte düzlüğe çıkaracağız. Birlik beraberlik içinde hep birlikte üzerimize düşen görevleri de yerine getireceğiz. Allah birliğimizi bozmasın ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu