GenelGündemPolitika

Güler: Yerel Seçim Çalışmalarına Başladık

AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler, AK Parti’nin belediyecilikte bir marka olduğunu ifade ederek, “Titiz çalışıyoruz, kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız” dedi.
AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti olarak yerel seçimlere ciddi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, “AK Parti belediyecilikte bir markadır. 2024 yerel seçimlerinde hem büyükşehirde hem ilçe belediyelerinde başarıya ulaşıp, Aydın halkımızın özlediği hizmet kalitesini sağlayacağız. Kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız” dedi.
YILBAŞINDAN ÖNCE ADAYLARIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ
AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler, 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlere yönelik titiz bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, “2024 seçimlerine giderken strateji ekibimiz var. 81 il ve 922 ilçemizdeki belediye seçimlerine yönelik titiz çalışma yürütüyoruz. Anketler, teşkilatın görüş ve önerilerini alma çalışması yapılıyor. En uygun, kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız. Özeleştiri yapıyoruz. Eksikliklerimizi gidermeye gayret ediyoruz. Aziz milletimizin takdiri ve tercihinin başımızın üzerinde yeri var. Yılbaşı gelmeden adaylarımızı ve vaatlerimizi açıklamayı planlıyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu