GenelGündemİlçelerVizyondakilerYerel Haberler

Genel Sekreter Kadir Algın Zara’da İncelemelerde Bulundu

İl Özel İdare Genel Sekreteri Kadir Algın, ilçe gezilerine devam ediyor. İdare tarafından il genelinde yapılan projeleri yerinde inceleyen Genel Sekreter Kadir Algın, Zara ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

İlk olarak Zara Kaymakamlığını ziyaret eden Genel Sekreter Kadir Algın, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer ile bir araya geldi. Ziyarette ilçe genelinde yürütülen çalışmaların son durumu ele alındı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Mehmet Habib Soluk Öğretmenevini ziyaret eden Algın, Kaymakam Meriç Dinçer bile birlikte idare tarafından ilçeye kazandırılan modern öğretmenevinde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Zara’ya bağlı Atalan köyünde İl Özel İdaresi tarafından yürütülen yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Algın, çalışan personellere de kolaylıklar diledi.

Hibrit terfi ile güneş enerjili ve elektrikli içme suyu tesisi inşaatında incelemelerde bulunan Genel Sekreter Kadir Algın, İlçe Özel İdare Müdürü Ali Şahin’den bilgi aldı.

Son olarak köyde vatandaşlarımızla da bir araya gelen Genel Sekreter Kadir Algın, talep ve önerileri dinleyerek vatandaş odaklı hizmet sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu