GenelGündem

Emekli Olan  İl Müftü Yardımcısı Ünal Tan’a Veda Programı Düzenlendi

Sivas İl Müftü Yardımcısı Ünal Tan emekliye ayrıldı. Tan için veda programı düzenlendi.

Emekli olan İl Müftü Yardımcısı Ünal Tan için veda programı düzenlendi.

İl Müftülüğü tarafından düzenlenen veda yemeği programına Vali Yardımcısı İhsan Maskar, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan ve müftülük personeli katıldı.

Programda Vali Yardımcısı Maskar, Müftü Yardımcısı Tan’a hizmetleri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, “Emeklilik yaşamınızda aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

Maskar; Tan’a günün anısına plaket takdim etti.

İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya da çalışma ve hizmetlerinden dolayı Müftü Yardımcısı Tan’a teşekkür ederek, “Diyanet İşleri Başkanlığımızın çeşitli kademelerinde uzun yıllar fedakarca değerli görevleri ifa etmesinin sonunda emeklilik bahtiyarlığına eren Ünal Tan hocamızı tebrik ediyorum. Birlikte çalıştığımız süre içerisindeki mesai arkadaşlığınıza, dostluğunuza ve özverili çalışmalarınıza gönülden teşekkür ederek, emeklilik yaşamınızda aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu günler dilerim” dedi.

Müftü Altunkaya günün anısına Müftü Yardımcısı Tan’a hediye takdiminde bulundu. Daha sonra söz alan Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca da Tan’a, emeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileyerek hediye takdim etti.

Emekliye ayrılan Tan ise, “Allah’a hamdolsun 40 yıldır Diyanet camiamızın çeşitli kademelerinde görev yaptım. Bizleri din hizmetine hizmet etme şerefine ulaştıran Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun. Tabi minberin, mihrabın emekliliği olmaz ama resmi görevimiz burada sona erdi. Allah, bugünleri yaşamayı tüm görevlilerimize nasip etsin.” dedi.

Program sonunda müftülük personeli de duygularını ifade ederek Ünal Tan’ı tebrik etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu