Genel

Çiftçilere Nefes Aldıracak Anlaşma

Kangal Ziraat Odası TEB Bankası ile Harman Kart anlaşması imzaladı. Çiftçilere yönelik hizmetlerini sürdüren Kangal Ziraat Odası şimdi de Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile Harman Kart anlaşması imzalayarak, 5 ay vadeye 0 komisyon ile üyelerine 20 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulacak.
Kangal Ziraat Odası şimdi de Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile Harman Kart anlaşması imzalandı. Kangal Ziraat Odasında gerçekleştirilen imza törenine Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, TEB Şube Müdürü Metin Koç, Karadeniz Bölge Tarım İş Kolu Sorumlusu Duygu Duru ve TEB Sivas Şubesi Tarım İş Kolu Sorumlusu Ünal Çetin katıldı.
Örnek anlaşmalara imza atan Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, “Yaşadığımız zorlu süreçte çiftçilerimizin taleplerine karşılık vermeye çalışıyoruz. Çiftçilerimizin nakit sıkıntısı yaşadığını biliyoruz. Yapılandırma konusunda beklentimiz var. Biz bu süreçte bankalarımızla da görüşerek çiftçilerimize uygun kredi imkanları sunmak için çaba harcıyoruz. Bu kapsamda Kangal Ziraat Odası Başkanlığı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile arasında yapılan protokol kapsamında çiftçilerimize verilecek olan Harman Kartlarla yapılacak alışverişlerde 5 Ay 0 (sıfır) komisyon uygulanacak. Kangal Ziraat Odası üyelerimize banka kredi değerlendirme şartlarını karşılamaları durumunda 20 Bin TL’ye kadar dosya masrafsız, sigortasız kredi imkanı sunacağız. 20 Bin TL üzeri taleplerde ise üyelerimize özel faiz oranları ile değerlendirme yapılacaktır. Ayrıca üyelerimize verilecek olan Harman Kartlardan sigorta ve kart ücreti alınmayacaktır” dedi.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu