GenelGündemİlçeler

Başkan Karakaya, Ticaret Borsaları Konsey Üyeliğine Seçildi

Sivas Ticaret Borsası, 79. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul’una katıldı. Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya, 81 ilden Genel Kurula katılan TOBB Delegelerinin oylarıyla TOBB’un Ticaret Borsaları Konsey Üyeliği ile TOBB Arge ve İnovasyon Kurulu Üyeliğine seçildi. Başkan Karakaya, Sivas İş dünyasının TOBB’un çatısı altındaki temsilcisi oldu.

TOBB İkiz kulelerde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un katılım sağladığı Genel Kurulda Sivas Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya, Meclis Başkanı Mehmet Akif Aslan ve TOBB delegesi Ümit Zoroğlu hazır bulundu.

Başkan Karakaya, 79. Genel Kurulun iş dünyasına hayırlı olmasını dileyerek; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel Kurulunda TOBB Başkanlığına güven tazeleyerek yeniden seçilen kıymetli Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, ülkemize ve iş dünyamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ayrıca şahsımı TOBB Ticaret Borsaları Konseyi Üyeliği ile TOBB Arge ve İnovasyon Kurulu Üyeliğine layık gören başta Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarciklioglu’na ve bizlere oy veren TOBB delegelerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu