GenelGündemİlçeler

Aslan, Öğretmenlerle Topladı

Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, Âşık Veysel İlk ve Ortaokulu ile Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Aslan’a Şube Müdürü Hülya Bozbıyık da eşlik etti.
İlk olarak Âşık Veysel İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Aslan, Okul Müdürü Sabri Koç’tan okulun durumu hakkında bilgi aldı. Aslan, daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi.


Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen HEDEF Projesi kapsamında gerçekleştirilen ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar hakkında öğretmenlerle görüş alışverişinde bulunan Aslan, LGS hazırlık sürecine yönelik de değerlendirmelerde bulundu.


Aslan, Milli Eğitim Bakanlığınca öğretmen ve öğrencilerin istifadesine sunulan eğitim platformları olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemi’nin (ÖDS) öğrenci ve öğretmenler tarafından etkin bir şekilde kullanılmasını istedi.


Aslan, daha sonra Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Kaya Yıldırım’dan okul hakkında bilgi alan Aslan, daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi. Aslan, öğretmenlerle HEDEF Projesi ve LGS hazırlık sürecine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. ÖDS’nin etkin bir şekilde kullanılması için öğretmenlerin gereken hassasiyeti göstermesini isteyen Aslan, öğretmenlerin görüş ve önerilerini de dinledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu