GenelSiyaset

Aksu ve Navruz: Gönül Gönüle Çalışıyoruz


AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz sosyal medya hesaplarından ortak bir bildiri yayınladı.
AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Cumhur İttifakı olarak, Sivas’ta istişare yaparak birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını söyledi.
AK Parti Başkanı Hakan Aksu ve MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz’un ortak açıklamasında şu ifadeler yer aldı;
“Cumhur İttifakının, Türkiye’nin bekasını amaçlayan, Milli İradenin üstünlüğünü savunan yerli ve milli bir duruşun doğal sonucu olarak ortaya çıktığına vurgu yaparak, “Cumhur İttifakı; siyasi hesaplar, çıkarlar ve seçimler için değil, ülkemizin bekası ve istiklali için kurulmuştur. Bu bilinçle, Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Sivas’ımızda da canla başla Sivas’ımızın bugününü dünden, yarınını bugünden daha iyi yapmak için Cumhur ittifakı bileşenleri olarak, istişare ile canla başla, el ele, gönül gönüle çalışıyoruz. Sivas’ımızın, Ülkemizde ki yatırımdan en büyük pay alan illerden biri olması da bunun şahididir. Gerek hizmet noktasında, gerekse sosyal yardım çalışmalarında gencinden yaşlısına, engellisinden afet mağduruna kadar ihtiyaç sahiplerini bir an olsun yalnız bırakmayan, Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birini Sivas’ımızda sergileyen Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin bir yandan projelerini hayat geçiriyor, diğer yandan Salgın sürecinde öncü projelerle salgın sürecinin etkisini en aza indirmek için gece gündüz çalışmaya ve halkımızın yanında gönüller kazanmaya devam etmektedir.
Aziz Milletimizin şahit olduğu gibi, bu birlik ve beraberlikten yurtdışından rahatsız olanlar olduğu gibi, yurt içinden de bu birliğin zayıflatılması için çalışanlar olduğu görülmektedir. Ömürlerinde bir kez dahi Cumhur İttifakına oy vermemiş olanlar bu ittifaka yön belirlemeye çalışmaktadırlar. Bunu Allah’ın izni ile hiçbir zaman başaramayacaklar.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli tarafından ortaya konan Cumhur İttifakının sarsılmaz devamlılığı için MHP teşkilatları ile işbirliği içerisinde ortak akılla Şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.
2023 seçimlerine giderken bundan sonra da Cumhur İttifakı ruhuna uygun şekilde ortak bir anlayışla, yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Allah birliğimizi dirliğimizi daim eylesin.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu