GenelGündemPolitikaSiyasetYerel Haberler

AK Parti’ye 3 Bin Yeni Üye

AK Parti Sivas il teşkilatı bir haftada partiye 3 bin yeni üye kazandırdıklarını açıkladı.

AK Parti Sivas il başkanı Hakan Aksu, bir açıklama yaparak bir haftada 3 bin yeni üyeyi parti bünyesine kattıklarını söyledi. Başkan Aksu, ’AK Parti, şehrimizde ve ülkemizde çok önemli hizmetler gerçekleştirmiş ve Türkiye’ye adeta çağ atlatmıştır.

Partimiz ve liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan toplumun her kesimini kucaklamış, kendisini dünyaya kanıtlamış, milletimizin gönlünde her zaman birinci sırada yer almıştır. Üyelik kaydı tamamen gönüllülük esasına bağlıdır. Üye çalışmalarımız sırasında teşkilat mensuplarımız ile memleketimize olan sevdamızı ve hükümetimizin gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Şehrimizde yapılan hizmetler hakkında istişare ediyor, fikir ve görüşlerini alıyoruz. Bir hafta içinde partimize teveccüh gösteren 3 bin yeni yol arkadaşlarımızı teşkilatımızın bünyesine kattık. Aralık ayı sonu itibari ile bu sayıyı 5 bine tamamlayacağız.

Ben AK ailemize katılan yeni yol arkadaşlarımıza kıymetli hemşehrilerime ‘Hoş geldiniz’ diyor, büyük bir özveriyle sahada çalışmalarını sürdüren, katkısı olan tüm fedakâr teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

Kutlu Dava, Güçlü Türkiye hayalimizle 2023 hedeflerimize gücümüze güç katan yeni üyelerimizle birlikte, ülkemize ve şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu