GenelGündem

AK Parti Belediyeciliğinin En Güzel Örneği Sivas’ta Sergileniyor

AK Parti Sivas İl Teşkilatı ile “İstişare ve Değerlendirme” toplantısına katılmak üzere Sivas’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaret etti.
Ziyarette konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, başkan Hilmi Bilgin’e Sivas’a dair yaptığı çalışmalarından dolayı tebriklerini ileterek, “Hilmi Başkanımız belediyecilik anlamında diğer şehirlerimize de örnek çalışmalar yürütmektedir. Halkın takdirini ve teveccühünü toplayarak AK Parti’yi her daim daha da yücelten Başkanımız, gönül belediyeciliği yaparak bizleri de gururlandırmaktadır. Halk ile partimiz arasında da köprü kuran Hilmi başkanımız, ortak akıl ve istişare ile örnek bir yöneticilik yapmaktadır. AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini Sivas’ta sergiliyor. Kendisine bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.
“BEN YAPTIM OLDU MANTIĞINDAN UZAK İSTİŞARELER İLE ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTÜYORUZ”
Belediye başkanı Hilmi Bilgin ise, “Belediyecilik konusunda ülkemizde çığır açan, Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda onun liderliğinde Sivas halkına her alanda hizmet veriyoruz. Ortak akılla, “ben yaptım oldu” mantığından uzak istişare ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bundan sonraki süreçte de AK Parti belediyeciliğini en güzel şekilde göstermek için çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Değerli başkanıma da ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan AK Parti il başkanı Hakan Aksu, ÖZBELSAN Genel Müdürü Ahmet Kuzu, Belediye Başkan vekili Turan Topgül, Belediye başkan yardımcısı Ahmet Duman da ziyarette hazır bulundu.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu