GenelGündem

İl Özel İdaresi 2024 Asfalt Sezonuna Başladı

İl Özel İdaresi 2024 Asfalt Sezonuna Başladı

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, 2024 yılı yatırım programı kapsamında havaların iyileşmesiyle birlikte asfalt sezonuna başladı.

Merkez ve ilçelere yol ağının daha güvenli, kolay ve modern hale gelmesi için birçok noktada yol çalışmalarına başlayan idare, Hafik ilçesine bağlı Esenli-Çakmak köyleri arasındaki 8 km’lik ana yolda 1. kat asfalt sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından Vali Yılmaz Şimşek, Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Şarkışla bölgede incelemelerde bulundu. İnceleme sonrasında Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk, 2024 yılı yatırım programı dahilinde ihtiyaçlar doğrultusunda mesai mefhumu gözetmeksizin sahada çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Öztürk, çalışan tüm personellere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bu kapsamda, İl Özel İdaresi’nin yol ve ulaşım hizmetlerinde sürdürülen bu çalışmalar, bölge halkının ulaşımını daha güvenli ve konforlu hale getirmeyi amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu